שולחנות אפוקסי

 

טרנד חדש הוא שולחנות עץ בשילוב צבע אפוקסי, המקנים לשולחן עיצוב אמנותי, מרהיב וייחודי.

 

ציפוי אפוקסי לעץ מכיל בהרכבו חומרים שונים והביקוש הרב אליו הוביל לשכלול תהליכי הייצור שלו, כך שכיום הוא ידידותי לסביבה ושאינו מהווה סכנה כלשהי לבריאות. עץ בציפוי אפוקסי עמיד במיוחד, אינו מתקלף והוא מבודד חשמל. ניתן לנקות אותו עם כל חומר ניקוי, אינו צובר אבק ולכלוך, אינו סופח מים או לחות ונראה תמיד בוהק ויפה.

 

יתרה מכך, המגוון הרחב של הגוונים של הציפויים האפוקסיים מבטיח שנוכל להגיע לרהיט היפה ביותר בעינינו וזה המשתלב באופן האופטימלי בסביבה. האסתטיקה הגבוהה מקנה לרהיטים מצופים אפוקסי מראה יוקרתי ומושך עין המשלב את הטבעיות והחום של העץ עם הברק והניקיון של הציפוי אפוקסי. 

 

השולחנות שאנו יוצרים עם צבע אפוקסי הוא עבודות אומן בעבודת יד, המהווים יצירת אומנות לכל דבר ועניין. אם אתם מחפשים פריט מנצח, שיקנה לבית שלכם מראה ייחודי, שיכניס את הטבע לתוך הבית שלכם עם טאצ' מודרני – שולחן אפוקסי הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. אתם מוזמנים להציץ בגלריית התמונות ולהבין בדיוק על מה אנחנו מדברים.

 

עיקר האזורים בהם אנו פועלים הם אזור ירושלים, גוש עציון, בית שמש, מודיעין ואזור המרכז.

שולחנות אפוקסי

שליחה

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו קשר עוד היום:

058-7700250

roigouri@gmail.com

האתר נבנה ועוצב ע"י קודנט בניית אתרים לעסקים | קידום אורגני -​​​

חצר הכפר, כפר עציון 

אלף | עבודות איכות בעץ

בניית דקים, פרגולות, מדרגות, גדרות ושערים, אדניות, חיפויי חללים ומבנים, ריהוט גן, בתי עץ, מטבחי חוץ, סגירות חורף ותוספות בנייה.

שלח הודעה ב-What's up

לקביעת פגישה:

058-7700250