פרגולות מעץ

 

פרגולת עץ היא גגון או סכך אסתטי, מעוצב ומסוגנן, העשוי עץ

ומשמש הצללה לחלל פתוח,

אפשר לראות פרגולות בבתים פרטים במרפסות או גינות, בפנטהאוזים, בכניסות לבנייני דירות, במבנים ציבורים, גנים ציבורים, בתי קפה, מסעדות ועוד. בדר״כ הפרגולה נתמכת מצד אחד על קיר ומצד השני על שני עמודים אולם היום אפשר לראות שלל סוגים ועיצובים של פרגולות. מפרגולות הנתמכות ע״י 4 עמודים

עד פרגולות ללא עמודים מה שקוראים בסלנג המקצועי "פרגולה מרחפת".

 

פרגולת עץ מאפשרת להכניס את הטבע לבית והיא יוצרת תחושה כפרית, פסטורלית ונעימה, כזו שמאפשרת לשתות כוס קפה או כוס יין בחוץ גם בקיץ לוהט וגם בחורף גשום, ולארח בגינה או במרפסת בכל ימות השנה. 

 

אנחנו מתכננים מייצרים ומתקינים פרגולות במגוון עיצובים, והכל בהתאם לרצון הלקוח. ניתן להזמין פרגולות על עמודים , פרגולות מרחפות, פרגולות עם ״תאורה מובנית״, פרגולות עם מערכת שמע איכותית מובנית בתוך עמודי העץ ועוד איסוף אפשרויות של קסם יצירתי.

ניתן לחפות את הפרגולה בלוחות עץ או במבוק על מנת לקבל הצללה בעיצוב שרוצים.

בנוסף ישנה אפשרות לחפות את גג הפרגולה בסנטף או פוליגל על מנת ליצור

כיסוי נגד גשם.

 

את העץ שלנו אנו רוכשים מיבואני עץ מוכרים ואמינים בארץ ללא פשרות על איכות העץ. העץ עובר תהליכי שימור שונים, החל במפעלי הכריתה והייבוש בחו״ל ועד שלב שהוא מגיע אלינו ואנחנו נותנים לו את על האהבה שהוא צריך , אצלנו העץ מקבל מספר שכבות של צבע בצבעים איכותיים הכוללים הגנה מפני השמש והמזיקים השונים, חיתוך העץ מתבצע ע״י הצוות שלנו אצלנו בנגריה והיידה אליכם להרכבה. 

 

עיקר האזורים בהם אנו פועלים הם אזור ירושלים, גוש עציון, בית שמש, מודיעין ואזור המרכז. 

פרגולות

שליחה

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו קשר עוד היום:

058-7700250

roigouri@gmail.com

האתר נבנה ועוצב ע"י קודנט בניית אתרים לעסקים | קידום אורגני -​​​

חצר הכפר, כפר עציון 

אלף | עבודות איכות בעץ

בניית דקים, פרגולות, מדרגות, גדרות ושערים, אדניות, חיפויי חללים ומבנים, ריהוט גן, בתי עץ, מטבחי חוץ, סגירות חורף ותוספות בנייה.

שלח הודעה ב-What's up

לקביעת פגישה:

058-7700250