סגירות חורף

 

שמגיעים חודשי החורף, הרוח והקור מגיעים לכל פינה.

כדי להמשיך בשגרה אנו נדרשים לתחום את מקומות הישיבה החיצוניים בבית ובבתי העסק. סגירת חורף מאפשרת נטרול מזג אויר חיצוני והמשך פעילות שגרתית גם כשהגשם יורד בחוץ. יתרה מכך, זה מאפשר לנו להרוויח את החלל הפתוח כחלק מהבית וזו הדרך היחידה לוודא שהמרפסת שלך תהיה רלוונטית לאורך כל השנה.

סגירת חורף גם שומרת על המרפסת נקייה ומונעת פגיעה בריהוט והחפצים הנמצאים בה. במקרים רבים, ניתן להתקין סגירת חורף המשלבת בתוכה פרגולת אלומיניום או עץ, ובכך לשדרג את המרפסת או הגינה גם בחודשים החמים והיבשים. הודות לפרגולות חדישות וחומרי גלם שונים ואיכותיים, כיום ניתן להתקין פרגולות ומערכות שונות לסגירת המרפסת שלך ולהתאמתה לשימוש בכל מזג אוויר. אנו יבואנים, ספקים ומתקינים מקצועיים של פרגולות וסגירות חורף, תוך מתן אחריות מלאה על התוצאה כמו גם על תהליך עבודה מדויק בהתאמה אישית לבית שלכם. ניתן גם לשלב בסגירת חורף מנגנון הזזה ידני או חשמלי, וכן מנגנון לקיפול המוצר על מנת לנייד אותו ממקום למקום. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

 

עיקר האזורים בהם אנו פועלים הם אזור ירושלים, גוש עציון, בית שמש, מודיעין ואזור המרכז.

סגירות חורף

שליחה

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו קשר עוד היום:

058-7700250

roigouri@gmail.com

האתר נבנה ועוצב ע"י קודנט בניית אתרים לעסקים | קידום אורגני -​​​

חצר הכפר, כפר עציון 

אלף | עבודות איכות בעץ

בניית דקים, פרגולות, מדרגות, גדרות ושערים, אדניות, חיפויי חללים ומבנים, ריהוט גן, בתי עץ, מטבחי חוץ, סגירות חורף ותוספות בנייה.

שלח הודעה ב-What's up

לקביעת פגישה:

058-7700250