חיפוי קירות ומבנים

 

אחד הטרנדים הנפוצים ביותר בנוף הישראלי של עיצוב הבית הוא חיפוי קירות, הן בפנים הבית והן מחוצה לו. בקרב הציבור הישראלי עולה התפיסה כי חזית הבית היא פניו של הבית ובקרב אדריכלים מחלחלת ההבנה כי חזית הבית היא "כרטיס הביקור" של האדריכל. בעוד בעבר, נהגו להסתפק בקירות צבועים או לכל היותר בטפט, הרי שכיום ישנן אופציות רבות לחיפוי קירות, הן לצרכים דקורטיביים בלבד והן לצרכים פונקציונאליים ועיצוביים כאחד. 

 

חיפויי קירות בעץ

המון אדריכלים ומהנדסים אימצו את חומר הגלם עץ והחלו להשתמש בסוגים של עץ לחיפוי קירות מבנים. חיפוי עץ מקנה למבנה מראה מרשים, משרה אוירה טבעית ומוסיף נופך מרענן לבניית הבטון. שילוב של שלושה חומרי גלם שונים - מתכת, בטון ועץ – אף עשוי להוסיף חדשנות. ישנו מגוון רחב של סוגי עץ המשמשים לחיפוי קירות וזה תלוי האם הקיר נמצא מחוץ הבית או בפנים הבית. לחיפוי קיר חוץ לרוב נמליץ לבחור בעץ איפאה, טיק בורמזי או עץ ארז, היות ואלו סוגי עץ עמידים בפגעי מזג אוויר והם יבטיחו שהעץ יישמר לאורך שנים רבות. עם זאת, אנו ממליצים להתייעץ איתנו על מנת שנוכל להתאים לכם את העץ המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם והבית שלכם.

 

חיפוי אלומיניום

חיפוי קירות ומבנים באלומיניום יוצר מראה מרשים, יוקרתי, מודרני וייחודי למבנה. האלומיניום מככב כחומר גלם מועדף וזאת לאור העובדה שיש לו יתרונות רבים: אינו מצריך תחזוקה כלל, מגן מפני גשמים ומונע רטיבות, קל לעיצוב אך חזק ויציב. בנוסף, האלומיניום יכול להגיע במגוון צבעים וצורות, במגוון גימורים שונים ואף להגיע כדמוי עץ. לאור הגמישות והמרחב היצירתי שהוא מאפשר ביחס לחומרים אחרים, מעצבים ואדריכלים רבים נוהגים להשתמש בו. אתם מוזמנים להתייעץ איתנו כיצד ניתן להתאים את חיפויי האלומיניום לבית שלכם. 

 

עיקר האזורים בהם אנו פועלים הם אזור ירושלים, גוש עציון, בית שמש, מודיעין ואזור המרכז.

חיפויים

שליחה

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו קשר עוד היום:

058-7700250

roigouri@gmail.com

האתר נבנה ועוצב ע"י קודנט בניית אתרים לעסקים | קידום אורגני -​​​

חצר הכפר, כפר עציון 

אלף | עבודות איכות בעץ

בניית דקים, פרגולות, מדרגות, גדרות ושערים, אדניות, חיפויי חללים ומבנים, ריהוט גן, בתי עץ, מטבחי חוץ, סגירות חורף ותוספות בנייה.

שלח הודעה ב-What's up

לקביעת פגישה:

058-7700250